Kaip pasakyti, ar krepas vis dar geras

TRUMPAI

  • Tekstūra : Tešla turi būti lygi ir vienalytė.
  • Gumbai : Patikrinkite, ar nėra gabalėlių ar sustorėjimų.
  • Paragaukite : Jei tešla skonis rūgštus, jį reikia išmesti.
  • Kvapas : Venkite vartoti, jei kvapas nemalonus.
  • Trukmė : Suvartokite pastą per 24–48 valandas.
  • Išvaizda : ieškokite spalvos ar tekstūros pokyčių.

Kas niekada nesvajojo pasimėgauti skaniais blynais su šokoladu, cukrumi ar uogiene? Tačiau prieš mėgaujantis savimi būtina įsitikinti, kad mūsų mažasis kulinarinis stebuklas vis dar yra gera valgyti. Juk per daug laiko lentynoje praleidęs krepas gali mums paruošti nepageidaujamų staigmenų. Taigi, kaip žinoti, ar jūsų blynas vis dar yra vartojamas ? Laikykitės tvirtai, nes mes tyrinėsime ženklai saugokitės, kad malonumas nepavirstų kulinarine nelaime!

Blynelius, tuos skanius blynus, nuo kurių vandeninga burna, kartais galima palikti šaldytuve kiek per ilgai. Taigi, kaip įsitikinti, kad jie nepablogėjo? Šiame straipsnyje pateikiami ženklai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, ir patarimai, kaip saugiai mėgautis blyneliais.

Vizualiniai ženklai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį

Pradėkite nuo blynų apžiūros ypač atidžiai. A spalvos pasikeitimas dažnai yra pirmasis požymis, kad kažkas negerai. Jie turėtų turėti auksinį arba šiek tiek rudą atspalvį. Jei pastebėjote tamsių dėmių ar pakitusią išvaizdą, laikas užduoti klausimus.

Be to, patikrinkite, ar nėra požymių pelėsis. Nors tai gali atrodyti akivaizdu, kartais šiek tiek pelėsio gali paslysti po nosimi. Jei matote smulkių supelijusių dėmių, nerizikuokite ir blyną išmeskite.

Tekstūra taip pat yra raktas

Po vizualinio patikrinimo pereikite prie tekstūra. Šviežias blynas turi būti minkštas ir šiek tiek elastingas. Jei jis tampa sausas, trapus ar per daug lipnus, nedvejodami pabučiuokite jį atsisveikindami. Prasta tekstūra dažnai yra prastėjančios maisto kokybės požymis.

Kvapas, geriausias detektorius

Kvapas gali būti jūsų geriausias draugas ieškant sveikų blynų. Blynas, kuris turi pasuko gali skleisti rūgštų kvapą, beveik nemalonų. Nesidrovėkite, atlikite nedidelį kvapo testą; Jei kvapas ne toks, kokio tikitės, geriau jo nevartoti.

Skonis kartais gali pasakyti tiesą

Jei ankstesni veiksmai nieko neatskleidė, galite pasirinkti paskutinę priemonę: paragauti. Žinoma, labai svarbu elgtis atsargiai. Nedidelį kąsnelį ir, jei jaučiate, kad skonis šiek tiek rūgštokas ar keistas, pirmyn, nepersistenkite ir nevalgykite šio blyno. Visada galioja auksinė taisyklė: jei negerai, tai ir valgyti negerai!

Greita išvada apie išsaugojimą

Galiausiai atminkite, kad blynus galima laikyti šaldytuve iki dvi tris dienas hermetiškame inde. Norėdami pratęsti jų galiojimo laiką, apsvarstykite galimybę juos užšaldyti, nes jie gali išlikti skanūs kelis mėnesius. Vadovaudamiesi šiais patarimais galėsite mėgautis skaniais blyneliais be rūpesčių!

atraskite skanų blynelių receptą, kurį būtina turėti prancūzų gastronomijoje. išmokite paruošti lengvus ir purius blynus, puikiai tinkančius visoms progoms, tiek saldžių, tiek pikantiškų. puikiai tiks šeimos priešpiečiams ar gurmaniškam desertui, leiskite save suvilioti šiuo universaliu ir skaniu patiekalu.

Blyneliai, šie gardūs blynai, džiuginantys mus kiekvienu kąsneliu, kartais gali kelti klausimą dėl jų šviežumo. Bet nepanikuokite! Štai keletas patarimai kad nustatytumėte, ar jūsų blynas vis dar tinkamas valgyti.

Patikrinkite išvaizdą

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, yra išnagrinėti savo krepo išvaizdą. Jei pastebėjote spalvos pasikeitimą, įtartinos dėmės arba buvimas pelėsis, laikas atsisveikinti su savo mažuoju tortuku. Krepas turi atrodyti patraukliai, be netikėtų spalvos pakitimų.

Uoslės testas

Tada užsukite nosį! A nemalonus kvapas gali būti ryškus ženklas, kad blynas sugedo. Jei jis skleidžia rūgštų ar fermentuotą kvapą, geriau jo nevartoti. Atminkite, kad blogai kvepiantis blynas gali sukelti ne tik keletą virškinimo sutrikimų.

Skonis svarbu

Jei atlikę regos ir uoslės testą vis dar dvejojate, tereikia atlikti nedidelį skonio testą. Paimkite nedidelį gabalėlį ir paragaukite. Jei jis pateikia a rūgštaus skonio ar keisto skonio, geriausia išmesti. Jūsų sveikata pirmiausia!

Tekstūra, į kurią reikia atkreipti dėmesį

Galiausiai patikrinkite tekstūra jūsų krepinio. Dar šviežias blynas turi būti elastingas ir minkštas. Jei ji tapo riebus, lipnus arba labai kietas, tai gali reikšti, kad jis nebevalgomas. Neleiskite keistai tekstūrai jūsų suklaidinti, būkite atsargūs!

Apibendrinant, atkreipkite dėmesį į ženklas pablogėjimas, pvz kvepia, THE išvaizdos pokyčiai ir tekstūra. Laikydamiesi šių atsargumo priemonių, jūsų blynai ir toliau visiškai saugiai džiugins jūsų skonio receptorius! Nedvejodami perskaitykite šį straipsnį, kad gautumėte daugiau patarimų: čia.

Blynų šviežumo rodikliai

Rodikliai Aprašymas
Kvapas Nemalonus kvapas – ženklas, kad blynas nebegeras.
Spalva Susirūpinimą kelia pelėsio dėmės ar spalvos pasikeitimas.
Tekstūra Lipni ar gumbuota tekstūra rodo gedimą.
Paragaukite Rūgštus skonis yra signalas, kad blynas paseno.
Galiojimo laikas Nevartoti po 2–3 dienų šaldytuve.
Bendra išvaizda Patikrinkite, ar nėra skilimo požymių.
atraskite skanų blynelių receptą – esminį tradicinį prancūzų patiekalą. išmokite paruošti purius ir skanius blynus – saldų desertą ar pikantišką patiekalą. puikiai tiks visoms progoms, šie blynai pradžiugins visos šeimos skonio receptorius.
  • Patikrinkite kvapą: Jei kvapas nemalonus, nebandyk laimės!
  • Vizuali apžiūra: Ieškokite pelėsis arba a spalvos pakitimas.
  • Nuoseklumas: Tekstūra turi būti lygi, be gumulėlių.
  • Skonis: Jei blynas turi a rūgštaus skonio, tai įspėjamasis signalas!
  • Galiojimo laikas: Blynas neturi viršyti 2-3 dienas šaldytuve.
atraskite tobulo kremo malonumą! mėgaukitės įvairiais receptais, gardžiais priedais ir patarimais, kaip gaminti blynelius kaip virėjas. ar saldus, ar pikantiškas, jūsų degustacijos niekada nebus tokios skanios.

DUK: Kaip žinoti, ar krepas vis dar geras?

Kl .: Kaip patikrinti, ar krepas vis dar geras? Norėdami sužinoti, ar jūsų blynas vis dar geras, pradėkite nuo jo išvaizdos. Šviežias blynas turi būti patrauklios ir vienodos spalvos.

Kl.: Kokie yra ženklai, rodantys pasibaigusį blyną? Pablogėjimo požymiai apima nemalonus kvapas, a nenormali spalva, arba tekstūra lipnus Arba šlapias.

Kl .: Ką daryti, jei mano blynų skonis yra rūgštus? Jei aptiksite a rūgštaus skonio, tai reiškia, kad jūsų blynas nebetinka vartoti ir geriau jį išmesti.

K: Kiek laiko laikosi blyneliai? Paprastai blynai gerai laikosi šaldytuve 2-3 dienas, bet tai priklauso nuo jų pradinės būklės.

K: Ar galite užšaldyti blynelius? Taip, blynai labai gerai užšąla! Būtinai juos sandariai apvyniokite, kad išlaikytumėte kokybę.

Kl .: Kaip laikyti blynus, kad jie išliktų geri? Laikykite savo blynus a hermetiška talpykla šaldytuve, kad neišdžiūtų ir nesugestų.

Retour en haut