Kokie yra telefono trūkumai mokykloje?

TRUMPAI

  • Išsiblaškymas klasėje: mokiniai praranda koncentraciją.
  • Palengvindamas sukčiavimas egzaminų metu.
  • Įbauginimas ir kibernetinį priekabiavimą tarp studentų.
  • Sukūrimas skaitmeninės priklausomybės kenkia mokymuisi.
  • Neigiamas poveikis psichinė gerovė ir emocinę sveikatą.
  • Sumažėti socialines sąveikas akis į akį tarp mokinių.

Ak, mobilusis telefonas ! Šis mažas technologijų perlas, kuris mus seka visur. Tai tapo beveik neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo palydove net mokykloje. Bet jei manote, kad jo įspaudas yra tik teigiamas, pagalvokite dar kartą! Iš tiesų, šių prietaisų naudojimas švietimo įstaigose turi tam tikrų trūkumų. Tarp nenutrūkstamo blaškymosi, rizikos sukčiavimas ar net problemų „ bauginimas » skaitmeninis, telefonas kartais gali tapti tikru galvos skausmu mokytojams ir mokiniams. Atraskime kartu mažiau žavingus šios programėlės aspektus, tiek populiarius, tiek prieštaringus!

Mūsų brangūs paaugliai myli savo mobilusis telefonas, bet kaip dėl šių mažų technologinių stebuklų įtakos mokslus? Nors prisijungti prie virtualaus pasaulio yra šaunu, verta atkreipti dėmesį į jo sukeliamus nepatogumus klasėje. Šiame straipsnyje bus nagrinėjami įvairūs būdai, kuriais mobilusis telefonas gali sutrikdyti ugdymo aplinką.

Visur besiblaškantys dalykai

Pirmiausia pakalbėkime apie dramblį kambaryje: blaškymasis. THE mobiliuosius telefonus yra tarsi dėmesio magnetas klasėje. Tarp pranešimų, žaidimų ir socialinių tinklų mokinys gali lengvai pamiršti savo pamoką. Šį reiškinį dokumentavo įvairūs tyrimai, kurie pabrėžia, kad net paprastas išmaniojo telefono buvimas gali trukdyti susikaupti.

Skatinkite sukčiavimą

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra išvaizda sukčiavimas. Lengva prieiga prie interneto neišvengiamai atveria duris nesąžiningam elgesiui. Mokiniai gali greitai ieškoti atsakymų į egzamino klausimus, palauždami vertinimo dvasią. Tai taip pat nepriklauso nuo mokytojų, kurie jau turi žongliruoti su kitu iššūkiu: stebėti mokinius.

Skaitmeninės patyčios problemos

Kita vertus, telefonai taip pat gali būti įrankiaibauginimas. Jaunuoliai gali naudoti socialinę žiniasklaidą, kad taikytųsi į savo bendraamžius, sukurdami priešišką mokyklos aplinką. Į niokojančius tokio priekabiavimo padarinius nereikėtų žiūrėti lengvai. Telefono buvimas mokykloje kartais gali pabloginti ir taip nerimą keliančią situacijąpatyčios internete.

Skaitmeninė priklausomybė

Galiausiai, skaitmeninė priklausomybė yra mažai žinomas, bet nerimą keliantis naudojimo aspektas telefonai mokykloje. Studentai vis daugiau laiko praleidžia priklijuoti prie savo ekranų, o tai gali turėti įtakos jų miegoti ir jų gebėjimą susikaupti. Pasekmės, kaip galime perskaityti keliuose pranešimuose, – nuo ​​dėmesio problemų iki miego sutrikimų – sprogstamojo kokteilio, be kurio būtų gerai apsieiti vidury studijų.

Todėl kyla daug pavojų, kai reikia leisti studentams naudotis savo mobilusis telefonas mokyklos aplinkoje. Būtina atsižvelgti į šių prietaisų poveikį koncentracijai, akademinei etikai, socialiniams santykiams ir ypač psichinė sveikata jaunų žmonių. Jūsų mintims!

sužinoti apie įvairių temų neigiamas puses – nuo ​​produktų pasirinkimo iki metodų iki gyvenimo būdo pasirinkimų. Ištirkite neigiamus aspektus, kurie gali turėti įtakos jūsų sprendimams, ir pagerinkite jūsų supratimą apie problemas.

Daug diskutuojama apie mobiliųjų telefonų naudojimą mokyklose. Nors jie gali pasiūlyti naudingų savybių, būtina atpažinti trūkumai susiję su jų buvimu mokyklos aplinkoje. Čia pateikiama trumpa pagrindinių neigiamų šių įrenginių poveikio mokinių mokymuisi apžvalga.

Išsiblaškymas per pamokas

Mobilieji telefonai simbolizuoja a didžiulis blaškymasis klasėje. Pranešimų, socialinių tinklų ar žaidimų patraukti mokiniai gali nesunkiai susikoncentruoti į mokytojo dėstomą dalyką. Šis reiškinys kenkia klausymo kokybei ir dėstomų žinių įsisavinimui. Todėl norint išlaikyti mokinių dėmesį, būtina prižiūrėti, kaip naudojami šie prietaisai.

Sukčiavimo skatinimas

Kitas didelis trūkumas yra tai, kad telefonai jį palengvina sukčiavimas egzaminų metu. Turėdami greitą prieigą prie interneto ir atsakymų, kai kuriems studentams tampa pernelyg lengva apeiti pastangas, kurių reikia norint gerai pasiruošti. Tai ne tik kenkia jų mokymuisi, bet ir įstaigoje atliekamų vertinimų vientisumui.

Skaitmeninės priklausomybės problemos

Mobilieji telefonai taip pat sukėlė nerimą keliančius atvejus skaitmeninė priklausomybė. Jaunimas valandas praleidžia prie savo įrenginių, o tai kenkia ne tik darbui mokykloje, bet ir socialiniam gyvenimui neprisijungus. Ši priklausomybė daro įtaką jų asmeniniam tobulėjimui ir santykiams su kitais, išryškindama poreikį reguliuoti telefonų naudojimą mokyklos aplinkoje.

Patyčių rizika

Telefonai taip pat gali tapti vektoriumi priekabiavimas mokykla. Kibernetinės patyčios yra augantis reiškinys, o mobiliaisiais įrenginiais galima skleisti žalingus ir bauginančius pranešimus. Todėl įstaigos turi būti budrios ir parengti kovos su šia rykšte strategijas, kad visiems studentams būtų užtikrinta saugi aplinka.

Poveikis sveikatai

Galiausiai, per didelis mobiliųjų telefonų naudojimas gali turėti žalingų pasekmių sveikata jaunų žmonių. Daugelis regėjimo, laikysenos ar miego problemų gali būti susijusios su netinkamu ekranų naudojimu. Todėl svarbu mokinius šviesti apie riziką, susijusią su pernelyg dideliu mobiliųjų technologijų naudojimu, ir skatinti sveikesnius įpročius.

Telefono trūkumai mokykloje

Išvaizda Aprašymas
Išsiblaškymas Mokiniams gali kilti pagunda patikrinti savo pranešimus pamokos metu.
Sukčiavimas Egzaminų metu lengviau gauti atsakymus.
Socialiniai santykiai Skatina virtualų bendravimą, o ne asmeninį bendravimą.
Kibernetinės patyčios Priemonės priekabiauti ir priekabiauti prie kitų mokinių.
Asmeninio gyvenimo pusiausvyra Skatina priklausomybę ir sutrikdo reikiamą atsijungimo laiką.
Poveikis mokymuisi Gali sutrikdyti susikaupimą ir informacijos išsaugojimą.
  • Išblaškymas klasėje : Mokiniai linkę blaškytis nuo savo telefonų, o ne sutelkti dėmesį į pamokas.
  • Poveikis koncentracijai : Telefonų naudojimas trikdo aktyvų klausymąsi ir gebėjimą susikaupti pamokų metu.
  • Sukčiavimo palengvinimas : Išmanieji telefonai suteikia lengvą prieigą prie informacijos, kurią galima panaudoti apgaudinėjant egzaminus.
  • Kibernetinės patyčios : Telefonai gali tapti priekabiavimo tarp mokinių įrankiu, bloginančiu mokyklos klimatą.
  • Skaitmeninė priklausomybė : Jauniems žmonėms gali išsivystyti priklausomybė nuo ekranų, o tai turi įtakos jų socialiniam ir akademiniam gyvenimui.
  • Socialinės sąveikos nutraukimas : telefonų naudojimas gali sumažinti tiesioginį mokinių bendravimą ir pakenkti jų socialiniam mokymuisi.
  • Klasių trikdymas : skambėjimo melodijos ir pranešimai gali dažnai trukdyti pamokos metu.

DUK apie telefono trūkumus mokyklos nustatymuose

Kokie pagrindiniai telefono trūkumai mokyklose? Mobilieji telefonai gali būti pagrindinis šaltinis išsiblaškymas per pamokas, turinčias įtakos mokinių koncentracijai.
Kodėl mokyklose draudžiami telefonai? Jų naudojimas gali sukelti trikdžių klasėje, todėl mokytojams sunku išlaikyti mokinių dėmesį.
Ar telefonai gali paskatinti sukčiauti? Taip, studentai gali lengvai naudotis savo mobiliaisiais telefonais apgauti per egzaminus ar atsiskaitymus, pažeidžiant akademinį sąžiningumą.
Kokių dar problemų gali kilti naudojantis telefonais mokykloje? Jie gali būti kanalas priekabiavimas mokykloje, o tai gali turėti neigiamos įtakos mokinių moralei ir saugumui.
Ar telefonai sukelia priklausomybę tarp jaunų žmonių? Be abejo, per didelis išmaniųjų telefonų naudojimas gali sukelti skaitmeninės priklausomybės, taip paveikdamas miegą ir socialinę sąveiką.
Kokią įtaką daro studentų akademiniai rezultatai? Mokiniai, kurie naudojasi savo telefonais klasėje, gali stebėti a jų veiklos sumažėjimas akademikai, nes jiems trūksta susikaupimo.
Koks artumo prie telefonų poveikis mokymuisi? Tyrimai parodė, kad vien telefonų buvimas gali atitraukti dėmesį studentų, net jei jie ir nenaudojami.
Kaip valdyti telefonų naudojimą mokykloje? Mokyklos turi nustatyti griežtas taisykles ir informuoti mokinius bei tėvus rizika susiję su telefonų naudojimu klasėje.

Retour en haut